Informujemy, że od dnia 1 lutego 2022r. do 31 lipca 2022 r. sprzedaż towarów wykorzystywanych do produkcji rolnej (oprócz podłoży mineralnych) objęta jest stawką podatku od towarów i usług obniżoną do wysokości 0%.

KARATE ZEON 050CS 100ML SUMIN

Cena: 32,31 zł

Dostępność Produkt niedostępny

Karate Zeon 050 CS to środek owadobójczy i przędziorkobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych, warzywnych, zielarskich i ozdobnych.

KARATE ZEON 050CS 100ML SUMIN

Opis produktu:

Karate Zeon 050 CS to środek owadobójczy i przędziorkobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych, warzywnych, zielarskich i ozdobnych. Działa powierzchniowo. Produkt jest przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Środek przeznaczony do zwalczania:

larw i chrząszczy stonki ziemniaczanej, wciornastka, mszycy, śmietka, omacnicy, gąsienic bielinka kapustnika i rzepnika, tantnisia krzyżowiaczka

Dawkowanie:

- jabłoń: 1,5 – 2 ml środka w 5 - 7,5l wody/ 100m²

- kapusta głowiasta: 1,2 ml środka w 5 - 6l wody/ 100m²

- cebula: 1,2 ml środka w 4 - 5l wody/ 100m²

- ziemniak: 1,2 -1,6 ml środka w 3 – 4l wody/ 100m²,

- kukurydza 2 ml środka w 3-4l wody na 100m²

Zawartość substancji czynnej:

Lambda - cyhalotryna (związek z grupy pyretroidów) - 50 g w 1 l środka.

Parametry:

- pojemność: 100 ml

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art. 28 (DZ.U.2020, poz. 2097) ustawy o środkach ochrony roślin.

Burak TAK
Cebula TAK
Jabłoń TAK
Jęczmień jary TAK
Jęczmień ozimy TAK
Kapusta TAK
Kukurydza TAK
Pszenica jara TAK
Pszenica ozima TAK
Rzepak TAK
Ziemniak TAK

Pokrewne produkty

Mogą Cię także zainteresować...

Chlopek Roztropek