Firma Handlowa "CHEMIROL PIEKARY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to rodzinna firma działająca od 1994 roku. Od 24 lat pomagamy w zaopatrzeniu Państwa gospodarstw w artykuły niezbędne do nowoczesnej produkcji rolnej i warzywniczej.

Zajmujemy się doradztwem oraz dostarczaniem dla producentów z naszego i nie tylko naszego regionu, całego dostępnego asortymentu chemii rolnej, nawozów i materiału siewnego.

Posiadając własny tabor transportowy i wiele zaprzyjaźnionych firm przewozowych możemy zaangażować się w handel towarami masowymi oraz skup płodów rolnych.

Jesteśmy dystrybutorami tak znanych na rynku marek jak Alba Milagro, Coussade, R.A.G.T., Helm, Intermag, IncoVeritas, Agrimpex, Lenko, Valagro, Vitera.

W ofercie naszej nie brakuje również produktów pozostałych firm związanych z profesjonalną produkcja roślinną, takich jak Syngenta, Monsanto, KWS, Pioneer, DowAgro, Bayer, czy BASF, a dla klientów inwestujących w tańszy segment ochrony swoich upraw oferujemy tańsze produkty firm generycznych.

Od wielu lat z sukcesem zaopatrujemy również sklepy ogrodnicze we wszelkie materiały szkółkarskie, hobbystyczne i ogrodowe.

Możliwości spedycyjne i magazynowe pozwoliły nam również rozwinąć działalność na branżę materiałów opałowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w 2016 roku uruchomiliśmy w miejscowości Wielgus profesjonalną bazę skupu zbóż, na dzień dzisiejszy posiadamy możliwość zmagazynowania 6 tyś. ton płodów rolnych.

Wraz z rozwojem nowych technologii w rolnictwie staramy się organizować szkolenia oraz tworzyć poletka pokazowe i doświadczalne aby nasi klienci mogli naocznie przekonać się o działaniu sprzedawanych przez nas preparatów.

Doradzamy, proponujemy, zaopatrujemy a także pomagamy w skupie płodów rolnych tak by nasz klient poczuł satysfakcję z włożonej w uprawę pracy a w kolejnym sezonie wrócił do nas z zadowoleniem.Chlopek Roztropek