KWAZAR OPRYSKIWACZ ORION SUPER NEW V-12 + OSŁONA HERBICYDOWA

Cena: 245,26 zł

Uwaga: Ostatnia sztuka na stanie!

  • trwały produkt
  • uniwersalność zastosowania
  • zapewnia precyzyjny oprysk
  • posiada osłonę herbicydową

 OPRYSKIWACZ ORION SUPER 12 L

Opryskiwacze Kwazar to jedne z najbardziej polecanych i docenianych sprzętów ogrodniczych wśród ogrodników. Wyróżniają się one najwyższą jakością jak i funkcjonalnością. Budowa każdego z opryskiwaczy jest bardzo przemyślana. Zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o komforcie i ergonomii pracy użytkownika. Firma Kwazar bardzo dba o każdy szczegół i stawia na produkty do wieloletniego użytku. Do każdego modelu producent oferuje szereg wymiennych części aby wszelkie zużyte elementy można było łatwo i sprawnie wymienić, bez konieczności wymiany całego urządzenia.

Jednym z takich urządzeń firmy Kwazar, oferowanych w naszym sklepie jest opryskiwacz ogrodowy Orion Super. To uniwersalny i trwały sprzęt, który doskonale sprawdzi się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także na uprawach warzywnych. Znajduje zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów. 

Wszystkie elementy opryskiwacza Orion wykonane są z materiałów wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Zastosowany zawór bezpieczeństwa zapobiega nadmiernemu napompowaniu zbiornika, a co za tym idzie chroni go przed uszkodzeniem. Najwyższej jakości uszczelnienia oraz podstawa stabilizująca zbiornik dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo i komfort pracy.

Orion wyposażony jest w lancę teleskopową o płynnej regulacji długości od 0.6 m do 1.2m, wygodny pas nośny z podkładką naramienną oraz lejek z sitkiem ułatwiający wlewanie środków chemicznych. Skala pojemności z przezroczystym paskiem na zbiorniku umożliwia szybkie i precyzyjne odmierzanie stosowanych płynów.

Możliwość przyłączania wyposażenia dodatkowego sprawia, że opryskiwacz można w łatwy sposób dostosować do własnych potrzeb, w zależności od specyfiki wykonywanych prac.

Pokrewne produkty

Chlopek Roztropek