Informujemy, że od dnia 1 lutego 2022r. do 31 lipca 2022 r. sprzedaż towarów wykorzystywanych do produkcji rolnej (oprócz podłoży mineralnych) objęta jest stawką podatku od towarów i usług obniżoną do wysokości 0%.

SUBSTRAL NATUREN MULTI-INSEKT 750 ML MSZYCE

Cena: 14,15 zł

-3,12 zł

17,27 zł

Środek w stu procentach naturalny, więc można bez obaw stosować go w domu, nie musząc obawiać się chemicznych oparów.

SUBSTRAL NATUREN MULTI-INSEKT 750 ML MSZYCE

Naturen Multi-Insect to wygodny w użyciu spray na najczęściej pojawiające się szkodniki roślin ozdobnych. Jest to produkt uznanej na rynku ogrodniczym marki Substral, który wyróżnia się wydajnością. Jest przeznaczony do użytku przez nieprofesjonalnych miłośników ogrodnictwa.

Prezentowany spray to środek ochrony roślin gotowy do użycia, nie musisz przejmować się dawkowaniem czy rozrabianiem roztworu. Wystarczy, że po zauważeniu pierwszych śladów żerowania szkodników dokładnie spryskasz roślinę preparatem. Naturen Multi-Insect to środek w stu procentach naturalny, więc można bez obaw stosować go w domu, nie musząc obawiać się chemicznych oparów. Ze względu na naturalne pochodzenie, ma bardzo krótki okres karencji, który wynosi zaledwie 12 godzin.

Preparat jest bardzo wygodny w użyciu, aby jednak zadziałał skutecznie, należy dokładnie spryskać całą roślinę, włącznie ze spodnią stroną liści, uważając tylko na pąki kwiatowe. Dzięki temu szybko usuniesz także larwy i jajeczka szkodników. Przydaje się w walce z mszycami, mączlikiem, przędziorkami i misecznikami. Jest bardzo skuteczny i wydajny, ma działanie fizyczne. Tworzy swojego rodzaju tarczę, która blokuje dopływ powietrza dla szkodników. Dzięki temu szybko usuwa zagrożenie dla roślin. Jest to środek o bardzo szerokim zastosowaniu. Można używać go w roślinach ozdobnych, owocach, warzywach i ziołach. Nie należy stosować go w roślinach o delikatnych liściach, jak bluszcz, sępolia, cyklameny czy gwiazdy betlejemskie.

Środek Ochrony Roślin Naturen Multi-Insect stosowany jest m.in do zwalczania następujących szkodników:
- Na miseczniki
- Na mączliki
- Na przędziorki
- Na mszyce

Opakowanie zawiera 750 ml preparatu, a także informację o terminie przydatności do użycia i wskazówki dotyczące stosowania. 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art. 28 (DZ.U.2020, poz. 2097) ustawy o środkach ochrony roślin.

Pokrewne produkty

Mogą Cię także zainteresować...

Chlopek Roztropek