Informujemy, że od dnia 1 lutego 2022r. do 31 lipca 2022 r. sprzedaż towarów wykorzystywanych do produkcji rolnej (oprócz podłoży mineralnych) objęta jest stawką podatku od towarów i usług obniżoną do wysokości 0%.

ASPLANT ASPERMET 200 EC 50 ML KOMARY MUCHY KLESZCZE

Cena: 29,00 zł

Preparat do zwalczania owadów - w higienie sanitarnej: much, komarów, prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona, rybików 

Aspermet 200 EC

50ml - kartonik

ZASTOSOWANIE

PREPARAT OWADOBÓJCZY
 w formie koncentratu stężonej emulsji do rozcieńczania wodą Zastosowanie: Preparat do zwalczania owadów - w higienie sanitarnej: much, komarów, prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona, rybików 

cukrowych, kleszczy itp. - w ochronie żywności: wołków zbożowych, mklików mącznych, ruchomych form roztoczy itp. Wykazuje również właściwości repelentne, wskutek czego oprysk wypłasza owady z miejsc ich przebywania. Preparat wykazuje wysoką skuteczność w zwalczaniu komarów i kleszczy na powierzchniach zewnętrznych. Sposób działania preparatu: Preparat wykazuje działanie kontaktowe i żołądkowe. 



DAWKOWANIE

Stężenie robocze: 2 % (50 ml preparatu na 5 litrów wody) w przypadku oprysku za pomocą typowych aparatów opryskowych. Zwalczanie komarów i kleszczy na powierzchniach zewnętrznych: stosować oprysk grubokroplisty, w stężeniu 1 % (50 ml preparatu w 5 litrach wody), w dawce 1 litr roztworu roboczego na 20 m2 powierzchni. Skuteczność preparatu i trwałość jego skutecznego działania zwiększa w sposób wydatny stosowanie adiuwantu Grassfil, w proporcji 1 : 1 w stosunku do Aspermetu.





WYSTARCZY NA:  100m2

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art. 28 (DZ.U.2020, poz. 2097) ustawy o środkach ochrony roślin.

Pokrewne produkty

Mogą Cię także zainteresować...

Chlopek Roztropek