Informujemy, że od dnia 1 lutego 2022r. do 31 lipca 2022 r. sprzedaż towarów wykorzystywanych do produkcji rolnej (oprócz podłoży mineralnych) objęta jest stawką podatku od towarów i usług obniżoną do wysokości 0%.

BROS - MUCHOSPRAY 520/400ML

Cena: 13,69 zł

Skuteczny i polecany preparat na muchy.

BROS - MUCHOSPRAY  520/400ML 

Muchospray Bros to preparat w aerozolu do zwalczania owadów latających i biegających. Substancje aktywne powodują błyskawiczne działanie oraz skuteczność tam, gdzie owady uodporniły się na dotychczas stosowane preparaty.

Bros Muchospray ma zastosowaniu interwencyjnym uniwersalnym. Preparat można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Przeznaczony jest do zwalczania owadów latających: much, komarów, meszek i in. oraz owadów biegających: prusaków, karaluchów i in. Preparat działa natychmiastowo.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Stosowanie: Preparat w aerozolu do zwalczania owadów latających i  (muchy, komary, muszki owocówki, mole odzieżowe). Opryskiwać miejsca gromadzenia się owadów przy zamkniętych oknach i drzwiach.  Po 15 minutach pomieszczenie należy dokładnie przewietrzyć.

Substancja czynna: d-fenotryna 0,1%, praletryna 0,09%, butotlenek piperonylu 0,45%

Zagrożenia: skrajnie łatwopalny, niebezpieczny dla środowiska.

Producent: BROS

Pokrewne produkty

Mogą Cię także zainteresować...

Chlopek Roztropek