KWAZAR-OPRYSKIWACZ PRYMULKA V-0,6 ŻÓŁTY

Cena: 13,78 zł

Doskonale nadaje się do zraszania roślin, jak również oprysków środkami ochrony roślin przeciwko szkodnikom i chorobom, oraz nawożenia dolistnego.

Opryskiwacz ręczny Prymulka - 0,6 l - Kwazar


Opryskiwacz ręczny Prymulka przydatny będzie w każdy domu i ogrodzie. Doskonale nadaje się do zraszania roślin, jak również oprysków środkami ochrony roślin przeciwko szkodnikom i chorobom, oraz nawożenia dolistnego. Przydatny będzie również przy wykonywaniu drobnych prac domowych, jak sprzątanie czy mycie okien. Opryskiwacz ten jest nie tylko praktyczny, ale też bardzo ładny i dobrze wykonany.


Wyposażony został w jednokierunkową pompkę, która aplikuje płyn jedynie po naciśnięciu dźwigni. Dźwignia jest wygodna w użytkowaniu, bez problemu mieszczą się na niej cztery palce. Opryskiwacz ręczny Prymulka posiada również możliwość ustawienia stopnia rozpylenia cieczy, za pomocą regulowanej dyszy. Został wykonany bardzo staranny z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Z trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych tworzywa sztucznego. Ma ładny, intensywny kolor, który nie odbarwia się. Gładka powierzchnia umożliwia łatwe wyczyszczenie.

Pokrewne produkty

Chlopek Roztropek