OPRYSKIWACZ V9 KWAZAR ORION NEW OSŁONKA HERBICYDOWA

Cena: 232,00 zł

Dostępność Produkt niedostępny

Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super firmy Kwazar wykonany z wysokiej jakości tworzywa odpornego na działanie środków chemicznych. Produkt wyposażony jest w lancę teleskopową wykonana z włókna szklanego o płynnej regulacji długości.

Profesjonalne opryskiwacze ogrodowe Orion Super 9L

Kwazar opryskiwacz 9L ORION + OSŁONA HERBICYDOWA SUPER NEW

Opryskiwacz ciśnieniowy Orion Super firmy Kwazar wykonany z wysokiej jakości tworzywa odpornego na działanie środków chemicznych. Produkt wyposażony jest w lancę teleskopową wykonana z włókna szklanego o płynnej regulacji długości.

Orion Super świetnie sprawdzi się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szklarniach, szkółkach roślin, drzew i krzewów, a także przy uprawach warzywnych. Znajduje zastosowanie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów.

Dodatkowym atutem opryskiwacza jest zawór bezpieczeństwa, który zapobiega nadmiernemu napompowaniu zbiornika, a co za tym idzie chroni go przed uszkodzeniem.

Wysokiej jakości uszczelnienia oraz podstawa stabilizująca zbiornikdodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracy. Opryskiwacz zaopatrzony jest w regulowane pasy nośne, podkładkę naramienną oraz lejek z sitkiemumożliwiający wlewanie substancji chemicznych.

W zestawie znajduję się osłona herbicydowa, która zapobiega niepotrzebnemu rozpryskowi cieczy roboczej. Osłonę zakłada się na końcówkę lancy.

Produkt stosowany jest najczęściej w opryskach herbicydami (środki, które niszczą chwasty) w celu ochrony innych roślin przed przypadkowym opryskiem i w rezultacie ich zniszczeniem.

W zestawie:

- opryskiwacz ciśnieniowy: 9L,

- lanca teleskopowa o płynnej regulacji długości,

- zawór bezpieczeństwa,

- lejek z sitkiem,

- pasy nośne z podkładką naramienną,

- osłona herbicydowa.

Parametry:

- pojemność robocza: 9l

- długość lancy: od 0.6 m do 1.2m

- ciśnienie robocze: 0,35mpa

- waga: 3,1 kg

WYMIARY WRAZ Z OPAKOWANIEM:

- szerokość: 24cm

- głębokość: 24cm

- wysokość: 73cm

Opryskiwacz stworzony do najbardziej wymagających prac – aplikacji nawozów dolistnych oraz środków zapewniających ochronę przed chorobami, chwastami lub szkodnikami. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, na działce, w sadach, na uprawach warzywnych i pod osłonami, w szkółkach roślin ozdobnych i leśnych.

opakowanie jednostkowe:

pudełko

Pokrewne produkty

Chlopek Roztropek