ACTELLIC 500EC 100ML WOŁEK WOŁKI ZBOŻOWE

Cena: 36,50 zł

Dostępność Produkt niedostępny

Zwalcza szkodniki: wołka zbożowego, trojszyka ulca, spichrzela surymańskiego. Stosowanie: dezynsekcja nasion, dezynsekcja pustych pomieszczeń. Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, 


Środek owadobójczy Actellic 500Ec Agrecol 100ml

Zwalcza szkodniki: wołka zbożowego, trojszyka ulca, spichrzela surymańskiego. Stosowanie: dezynsekcja nasion, dezynsekcja pustych pomieszczeń. Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym, przeznaczony do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych oraz nasion siewnych i przeznaczonych do konsumpcji.

Zalecana dawka: 8-100ml na 0,75-1l wody na 100m2 powierzchni opryskiwanej - szczegóły na etykiecie

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi w etykiecie. Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w artykule 28 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin ( Dz. U. z 2017, poz. 50 z późń. zm.).

SUBSTANCJA CZYNNA:

pirymifos metylowy (związek z grupy fosforoorganicznych) – 500 g/l (49,02%).

Środki Ochrony Roślin TAK
Owadobójcze TAK

Pokrewne produkty

Mogą Cię także zainteresować...

Chlopek Roztropek