Informujemy, że od dnia 1 lutego 2022r. do 31 lipca 2022 r. sprzedaż towarów wykorzystywanych do produkcji rolnej (oprócz podłoży mineralnych) objęta jest stawką podatku od towarów i usług obniżoną do wysokości 0%.

MOSPILAN 20SP 2,5G SUMIN

Cena: 8,21 zł

Środek owadobójczy w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących w uprawie ziemniaka, roślinach sadowniczych, warzywnych, ozdobnych.

MOSPILAN 20SP 2,5G SUMIN

Środek owadobójczy w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących w uprawie ziemniaka, roślinach sadowniczych, warzywnych, ozdobnych. Środek Mospilan 20 SP stosowany jest przy użyciu opryskiwaczy ręcznych. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art. 28 (DZ.U.2020, poz. 2097) ustawy o środkach ochrony roślin.

Agrest TAK
Borówka TAK
Brokuł TAK
Bób TAK
Burak TAK
Brzoskwinia TAK
Cebula TAK
Czosnek TAK
Groch TAK
Grusza TAK
Jabłoń TAK
Kalafior TAK
Kapusta TAK
Malina TAK
Morela TAK
Ogórek TAK
Papryka TAK
Pomidor TAK
Por TAK
Porzeczka TAK
Rośliny ozdobne TAK
Sałata TAK
Seler TAK
Śliwa TAK
Truskawka TAK
Winorośl TAK
Wiśnia TAK
Ziemniak TAK

Pokrewne produkty

Mogą Cię także zainteresować...

Chlopek Roztropek