Informujemy, że od dnia 1 lutego 2022r. do 31 lipca 2022 r. sprzedaż towarów wykorzystywanych do produkcji rolnej (oprócz podłoży mineralnych) objęta jest stawką podatku od towarów i usług obniżoną do wysokości 0%.

SUBSTRAL KWIATY KOMPLEKSOWA OCHRONA RÓŻ 800 ML

Cena: 18,40 zł

-2,70 zł

21,10 zł

Jest środkiem grzybobójczym i owadobójczym w wygodnej gotowej do użycia formie, o działaniu systemicznym przeznaczonym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych oraz mszyc i innych owadów ssących w uprawie róż.

Substral Kompleksowa Ochrona 2w1 Kwiaty RÓŻE KRZEWY OZDOBNE 800ml

SUBSTRAL Kwiaty Kompleksowa Ochrona jest środkiem grzybobójczym i owadobójczym w wygodnej gotowej do użycia formie, o działaniu systemicznym przeznaczonym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych oraz mszyc i innych owadów ssących w amatorskiej uprawie  róż, roślin rabatowych i krzewów ozdobnych w ogrodach przydomowych i ogrodach działkowych. Środek na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie. Działanie systemiczne środka zabezpiecza rośliny przed chorobami grzybowymi i mszycami do 21 dni.

Środek SUBSTRAL Kwiaty Kompleksowa Ochrona jest długo działającą unikalną formulacją zabezpieczającą rośliny przed wtórnymi infekcjami chorób oraz nalotami mszyc. Rezultaty działania środka widoczne są w ciągu 24 godzin od jego zastosowania.

Środek SUBSTRAL Długo Działający Kwiaty Kompleksowa Ochrona zabezpiecza całą roślinę łącznie z nowymi przyrostami. Chroni rośliny przed zniekształceniami liści oraz wzmacnia wybarwienie i wzrost roślin. Nie pozostawia brudzących osadów na liściach i kwiatach.

STOSOWANIE ŚRODKA:

  • róża, rośliny rabatowe, krzewy ozdobne czarna plamistość liści, rdze, mączniak prawdziwy mszyce (zielone i czarne) i inne owady ssące
  • Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 4
  • Odstęp pomiędzy zabiegami: 21 – 28 dni.

Zawartość substancji czynnych:

Skład: tritikonazol (fungicyd z grupy triazoli) - 0,15 g/I,

acetamipryd – 0,05 g/l.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art. 28 (DZ.U.2020, poz. 2097) ustawy o środkach ochrony roślin.

Pokrewne produkty

Mogą Cię także zainteresować...

Chlopek Roztropek